WE ARETARİHÇEMİZ

Fırat Tekstil , 1994 senesinde İzmir’de, denim ve non-denim konfeksiyon imalatı yapmak üzere kurulmuştur. Kısa bir zaman içerisinde firma, kalite duyarlılığı sayesinde vizyonunu etkileyici bir seviyeye taşımış ve terzilik hassasiyetini ve anlayışını muhafaza ederek seri üretimini sürdürmüştür.
2004 yılında yaklaşık 7000 metrekarelik alanda kurulu kendi binasına taşınmış ve tüm üretim aşamalarını bu binadan yürütmeye başlamıştır.
2016 itibariyle Fırat Tekstil 400' ün üzeride çalışanıyla İzmir'in en önemli tekstil imalat ve ihracatçılarından biri olarak hizmet vermektedir ve terzilik anlayışını kaybetmeden kendi denim ve non- denim koleksiyonlarını Avrupa'nın önde gelen markalarına sunmaktadır.
BAŞKANIMIZDAN

Değerli iş ortaklarımız,
1994 yılından beri vizyon anlayışımızla uygun olarak yüksek kalitede ürettiğimiz ürünlerimizi ulaşılabilir fiyatlarla müşterilerimizle buluşturuyoruz.
Tasarım ekibimiz ve yönetim departmanlarımız müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerine karşı son derece hassastır.
Sürekliliğe önem vererek uzun dönemli iş ilişkileri kuruyor ve müşterilerimizin memnuniyetine konsantre oluyoruz. Moda endüstrisinde kendimizi en çok tercih edilen firma olarak adeta lider olarak konumlandırıyoruz.
Ben, kariyerime bir terzide çalışarak başladım ve her şeyimi çalışmaya borçluyum. İşler karmaşık hale geldiğinde hiç yılmadan daha fazla çalıştım. Fırat Tekstil her zaman size hizmet için daha fazla çalışmaya devam edecektir.
MİSYONUMUZ

Her bayanın ve erkeğin ne giyerlerse giysin, rahat, kendinden emin ve etkileyici hissetmek istediklerine inanıyoruz. Fırat Tekstil ailesi olarak iş ortaklarımız ve tedarikçilerimizle birlikte bu hedef doğrultusunda çalışıyoruz.
VİZYONUMUZ

Hazır giyim imalatı kapsamında; küresel araştırma, çok yönlü tasarımlar, kaliteye odaklanmış üretim ve uzun dönemli iş birliktelikleri için dinamik, çalışkan, deneyimli ve kendini adamış bir ekip olarak çalışmaktır.SERTİFİKALARIMIZ